living room
Malování interiérů – Náplň naší činnosti…

Lakýrnické práce – Nátěry oken, dveří, zárubní, kovových konstrukcí, lakování dřevěných dílců atd.

Termoizolační stěrky a nátěry – Termoizolační stěrky TK THERM a malby MAXIT, MAXITHERM  jsou vhodné do obytných místností. Umožňují 20% úsporu na vytápění a navozují pocit teplé stěny, proto je místnost rychleji vyhřátá. Všechny materiály se dají tónovat nebo malovat akrylovými barvami.

Nano technologie – Aktivní stěna – fotokatalytický nátěr firmy COLORLAK na stěny a stropy, který čistí vzduch ve Vašem bytě. Tato nová technologie vynalezená a patentovaná v ČR je unikátní. Během 24 hodin dokáže vyčistit až 90% vzduchu v místnosti od alergenů, spórů a plísní, v neposlední řadě dokáže vyčistit i vzduch od kouření.

Protipožární nátěry – Naše firma používá protipožární nátěry značky REMERS, kde jsou naši pracovníci každoročně školeni.

Dekorační techniky – Antické zeminy, benátský štuk, marocký štuk, imitace betonu…

Tetování na stěny – Tetování na stěny je prováděno formou samolepících fólií. Nebojte se experimentovat a zkuste vytvořit vlastní návrh tetování na který budete náležitě pyšní. Vyřezat dokážeme cokoli!

Stěrkování stěn – Stěrkovou hmotou DEVOSKYT dokážeme dovést Vaše stěny k dokonalosti…

Tapetářské práce – Tapety dotváří individualitu Vašeho interiéru.

Nátěry fasád – Nátěry akrylátové, silikátové nebo silikonové firem JUB, TERRANOVA, DULUX nebo FEIDAL

Nátěry podlah – Nátěry provádíme na dřevěné i betonové podlahy.

Štukování stěn – Štukování provádíme materiálem KERAŠTUK ve dvou vrstvách. Povrch po aplikaci je hladký s drobnými kamínky.

Úklid – U naší firmy si můžete objednat i kompletní úklid Vašeho bytu či domu.